Wushuang

Share
  • 27 Nisan 2022

Peerless – Wúshuāng – (Unparralleled)

Yazar: Meng Xi Shi

İngilizce’ye çeviren: @joan

Türkçeye çeviren: @littleowlsekai

Edit: @haruchannie

Wushuang KONUSU

Kaihuang döneminin üçüncü yılında, Sui İmparatorluğu Kuzey Hanedanlarının düşüşü ve görkemli Tang Hanedanlığının yükselişi arasında ortaya çıkmaya başladığında, İmparator Yang Jian Dünya’yı birleştirmek için Jiejian Bürosunu -stratejiler ve komplolar için bir istihbarat ajansı- oluşturdu.

Karlı bir gecede, Khotan Krallığı’ndan bir haraç konvoyuna baskın düzenlendi. Saldırıda tek bir ruh hayatta kalamadı. Jiejian Bürosu İkinci Komutanı Feng Xiao’ya İmparator tarafından konuyu bizzat araştırması emredildi.

Uzak sınırda, büyük kuvvetler Altı El Zanaatları Şehri’nde her taraftan toplanırken bir kargaşa başladı. Güçle ovulan omuzlar güçlü olanlardır; yetenekli kesişmeler yetenekli olanlardır.

İşte, her zaman başarılı olan İkinci Komutan Feng ilk kez bir duvara toslamıştı. Hepsi de çelimsiz sağlık sorunları olan Taocu bir rahip yüzündendi.

Hiçbir kavga edilmeseydi bazı şeyler asla bilinemezdi. Feng Xiao, sadece onların karşı karşıya gelmeleriyle bu hasta piçin kendisinden çok daha fazla takma ada ve kişiliğe sahip olduğunu fark etti.

Eski çizere ait ilk iki bölüm –> 1. Bölüm —– 2. Bölüm

0012